بسته راهنمای پایان‌نامه

بسته راهنمای پایان‌نامه حاصل تلاش گروه آموزشی زنگ دانش است. پایان‌نامه قطعا یکی از مهمترین بخش‌های کارشناسی ارشد است و یکی از روش‌های پیدا کردن دانشجویان مستعد و جذب دانشجویان در بازار کار و آینده‌ی شغلی آن‌ها به پایان‌نامه مربوط می‌شود. در واقع پایان‌نامه حاصل و میوه‌ی یک دانشجوی کارشناسی ارشد می‌باشد. از این رو اهمیت پایان‌نامه بسیار حیاتی می‌باشد.

نوشتن پایان‌نامه توسط خود دانشجو

وقتی صحبت در مورد موضوع پایان‌نامه می‌شود نگرانی‌های دانشجویان زیاد می‌شود. نگرانی‌هایی از قبیل اینکه آیا می‌توان این موضوع را شبیه‌سازی یا پیاده سازی کنم؟ آیا می‌توانم مقاله از این موضوع بنویسم؟ آیا موضوع پایان‌نامه‌ای که انتخاب می‌کنم برای بازار کار نیز مناسب خواهد بود؟ از طرفی یکی از دغدغه‌های دیگر دانشجویان این است که آیا موضوعی که انتخاب می‌کنیم برای پذیرش گرفتن از دانشگاه‌های خارجی نیز جای کار دارند؟

متاسفانه این روزها شاهد این هستیم که انجام پایان‌نامه به عنوان یک شغل پردرآمد برای افرادی شده است که در سرهم آوردن پایان نامه استاد شده‌اند. اما این مشکل یک آسیب جدی به دانشجو می‌رساند و رفته رفته جایگاه تحصیلات عالی را متزل می‌کند. اگر خود دانشجو درگیر انجام پایان‌نامه شود قطعا برای مدرکی که می‌گیرد تلاش کرده و شایسته گرفتن آن است.

از این‌رو یک بسته راهنمای پایان‌نامه آماده نمودیم تا به مسائلی از قبیل، انتخاب موضوع پایان‌نامه، توضیح کلی در مورد پایان‌نامه، نحوه‌ی نگارش پایان‌نامه، توضیح در مورد انواع مقاله‌ها و روش پیدا کردن مقاله‌ مناسب خواهد پرداخت. اگر هنوز سمینار خود را ارائه نداده‌اید بسته‌ راهنمای سمینار را مطالعه کنید.

 

برای مشاهده بسته راهنمای پایان‌نامه روی تصویر زیر کلیک کنید.

 


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : پایان‌نامه ,راهنمای ,موضوع ,دانشجویان ,مورد ,پایان‌نامه، ,بسته راهنمای ,راهنمای پایان‌نامه ,انجام پایان‌نامه ,پایان‌نامه، توضیح ,مناسب خواهد ,بسته راهنمای پایان‌نامه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاور اجرایی و مجری در زمینه مارکتینگ اخبار روستای یل آباد سواحل توریستی و مناطق گردشگری ایران v30.ir دانشجوی صنایع غذایی Edgardo سایت رهی براوون