سرچ کنسول گوگل. (بخش 1) : معرفی و راه اندازی سرچ کنسول گوگل

یکی از بهترین ابزار های موجود برای مدیریت سئو سرچ کنسول گوگل (GSC) است که البته بسیاری از افراد این ابزار را نادیده میگیرند. سرچ کنسول گوگل (که با وب مسترتو نیز شناخته می شود) مجموعه ای از ابزار هاست که به شما کمک می کند یک سایت باکیفیت داشته باشید و علاوه بر این از موتور های جستجو امتیاز خوبی بگیرید. ولی تنها کاری نیست که می توانید با این ابزار انجام دهید.

با استفاده از این ابزار نه تنها در زمینه سئو پیشرفت می کنید بلکه می توانید سایت های محبوب در زمینه فعالیت تان را بررسی کنید. همینطور می توانید وضعیت سایت تان را از زوایای مختلف بررسی کنید و در نهایت بتوانید ترافیک ورودی سایت تان را افزایش دهید. برای آشنایی بیشتر با تکنیک های سئو، این مقاله ی کوتاه را مطالعه کنید.

این ابزار که گوگل در اختیار شما قرار می دهد، کاملا رایگان است و شما بدون در نظر گرفتن پلتفرمی که سایت تان را روی آن طراحی کردید می توانید از این ابزار استفاده کنید. این مقاله در سه بخش تنظیم شده است که در بخش اول، به معرفی کلیات مربوط به سرچ کنسول گوگل و نحوه ی راه اندازی آن روی یک سایت، می پردازیم.

سرچ کنسول گوگل چه کاری انجام میدهد؟

سرچ کنسول گوگل مجموعه ای از ابزار ها و اطلاعات است که به مدیران (ادمین) وبسایت ها این امکان را می دهد که وب سایت شان را مدیریت کنند و در نهایت وب سایت شان را بهتر کنند. این سرویس بطور رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد و اطلاعات مربوط به وب سایت و همینطور بازدید کنندگان آن در اختیار شما قرار می دهد. شما با استفاده از این ابزار خیلی سریعتر از آنچه فک می کنید می توانید وب سایت تان را بهینه کنید.

 

 

شروع کارکردن با سرچ کنسول گوگل

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

محصولات کشاورزی آلوچه چت|ناز چت|چت روم|چتروم شلوغ Walter Antonio مشاوره تحلیل و توسعه بازار مشاوره تحقیقات بازار شمیم هنر رزین کاتیونی c100 عصر ظهور اختیار