دوره آموزشی برنامه‌نویسی اندروید با اندروید استدیو

در این دوره قصد داریم بصورت حرفه‌ای از ابتدا طریقه طراحی یک اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا برای گوشی را به کمک برنامه‌نویسی اندروید با اندروید استدیو آموزش دهیم. بدین صورت که پس از اتمام و انجام تمرین‌های دوره بتوانید ایده‌های مختلف خود را پیاده سازی کنید و به یک برنامه‌نویس اندروید تبدیل شوید. البته در این مسیر تلاش و علاقه برنامه‌نویس شرطی بسیار مهم است. اما در مسیر درست قرار دادن یک دانشجوی علاقه‌مند یک امر حیاتی است که در این دوره قصد انجام اینکار را داریم.

چگونه باید برنامه‌نویسی اندروید یاد بگیریم؟

این روزها برنامه‌نویسی برای گوشی‌های هوشمند یک موضوع پرطرفدار محسوب می‌شود. از طرفی چون بیشتر برندهای گوشی از سیستم عامل Android استفاده می‌کنند. طبیعتا در اول راه یادگیری برنامه‌نویسی برای اپلیکیشن‌هایی که در بستر Android کار می‌کند منطقی‌تر می‌باشد.

از طرفی چون برنامه‌نویسی اندروید با توجه به درخواست‌هایی که در سطح جامعه وجود دارد کم می‌باشد معمولا برنامه‌نویسان این حوزه رقم‌های بالایی را برای نوشتن یک اپلیکیشن اعلام می‌کنند. همچنین دوره‌های آموزشی و پکیج‌های برنامه‌نویسی اندروید نسبت به سایر زبان‌های برنامه‌نویسی گرانتر می‌باشد.

زنگ دانش در گروه آموزش پرتقال این دوره را ایجاد کرده است. دوره به همراه پرسش و پاسخ در گروه تلگرامی انجام می‌شود. هفته‌ای دو جلسه ویدیو در گروه منتشر می‌شود. این کار با دو هدف انجام می‌شود. هدف اول آموزش برنامه‌نویسی اندروید در بستر و کیفیت خوب است. همچنین کاربران بتوانند با هزینه منطقی و کمتری به ثبت نام این دوره بپردازند. برنامه‌نویسی اندروید در محیط اندروید استودیو (Android Studio) آموزش داده می‌شود.

این دوره برای افرادی که با کامپیوتر آشنایی دارند اما تا به امروز برنامه‌نویسی اندروید کار نکرده‌اند مناسب است.

 

دوره‌ی صفر تا صد طراحی اپلیکیشن در اندروید استدیو 


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : اندروید ,برنامه‌نویسی ,دوره ,می‌شود ,انجام ,آموزش ,برنامه‌نویسی اندروید ,اندروید استدیو ,انجام می‌شود ,برنامه‌نویسی برای ,آموزشی برنامه‌نویسی ,آموزشی برنامه‌نویسی اندروید ,دوره آموزشی برنامه‌نویسی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جديد شاد واژه گستر سگ سیاه افسردگی اینجا برای من Customer CRM Kargah شیمی8 بیت کوین شهیدجاویدالاثرفرهاد (محمدرضا) معصومیان Tiffany