کارگاه عملی راه‌اندازی شبکه صفر تا صد

تا به امروز ممکن است بارها و بارها واژه شبکه‌های کامپیوتری را شنیده باشید. یا اگر رشته‌ی نرم افزار باشید درس شبکه‌های کامپیوتری را گذرانده باشید. اما همچنان در شبکه کردن چند کامپیوتر و راه اندازی واقعی شبکه مشکل دارید. اگر قصد دارید وارد دنیای شبکه شوید باید با مفاهیم آن آشنا شوید.

انجام یک سناریو بصورت عملی تا حد زیادی شما را برای مسلط شدن به مفاهیم شبکه کمک خواهد کرد. این کارگاه برای افرادی که می‌خواهند مفاهیم نتورک پلاس را بصورت عملی یاد بگیرید بسیار ایده‌آل است. در این کارگاه عملی راه‌اندازی شبکه دو ساعته شما با مفاهیم منطقی و فیزیکی شبکه آشنا خواهید شد.

 

 

پیش نیاز های این دوره آموزشی

در این دوره پیش نیاز خاصی وجود ندارد. مشاهده این کارگاه دو ساعته به تمامی دانشجویان کامپیوتر و علاقه‌مندان شبکه پیشنهاد می‌شود. 

در صورت داشتن هر مشکلی، سوال و مشکل خود را کامنت کنید در اسرع وقت جواب داده خواهد شد. برای مشاهده و استفاده از دوره روی لینک زیر کلیک کنید.

 

کارگاه عملی راه‌اندازی شبکه صفر تا صد

 

 


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : شبکه ,عملی ,کارگاه ,مفاهیم ,دوره ,راه‌اندازی ,کارگاه عملی ,عملی راه‌اندازی ,بصورت عملی ,راه‌اندازی شبکه ,شبکه‌های کامپیوتری
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کلينيک پوست و مو تبلیغات الانزاپین روستای ارا مذهبي TahaAD News ترموکوپل لگوچه کتابخانه عمومی آزادگان ساری مرجع مقاله های برنامه نویسی